Interminable betekent 'eindeloos' of 'onophoudelijk'. Het is een krachtig bijvoeglijk naamwoord dat een gevoel van continuïteit en onbegrensdheid overbrengt.
In dit nummer zingt Enrique Iglesias over een nacht die "interminable" is, wat perfect de energie en het verlangen om te blijven dansen en genieten van het moment vastlegt. Het benadrukt de wens dat de vreugde en het plezier van de nacht nooit eindigen.
In “Como Yo” van de Spaanse artiest Enrique Iglesias draait alles om dansen, aantrekkingskracht en samen plezier maken. De verteller raakt helemaal van slag wanneer hij de ander ziet dansen: “Yo no sé qué me pasa” [Ik weet niet wat er met me gebeurt] en “Se me olvida mi nombre” [Ik vergeet mijn naam]. Hij kan alleen nog aan haar gezicht denken. De zin “No te hagas la loca” [Doe niet alsof je van niets weet] klinkt speels en een beetje brutaal: als dit lied je aanzet tot dansen, moet je je niet inhouden.
Het refrein draait steeds om “Como yo” [Net als ik]. Hij weet zeker dat zij er net zo van geniet als hij. “El tiempo se pasa volando cuando está gozando” [De tijd vliegt voorbij als je plezier hebt] leidt naar een eenvoudige uitnodiging: naar buiten gaan en de nacht laten doorgaan. “Vamos pa’ la calle” betekent informeel “Laten we de straat op gaan”; de afkorting pa’ klinkt losser dan para. Met “I like it, you like it, we like it” wordt het nog directer: geen ingewikkelde liefdesverklaring, gewoon samen bewegen, genieten en de muziek volgen.