Jangueo is een Puerto Ricaanse slangterm die verwijst naar 'uitgaan', 'rondhangen' of 'feesten'. Het is een informele en levendige term die je vaak hoort in reggaeton en Latin trap muziek.
In de context van het lied zingt Bad Bunny: "Tú sabes cómo soy, bebé, yo casi no jangueo y ahora salgo todos los días" (Je weet hoe ik ben, schat, ik ga bijna nooit uit en nu ga ik elke dag uit). Hij gebruikt het om te laten zien hoe zijn gedrag is veranderd na een breuk, wat de emotionele impact van het 'verano sin ti' benadrukt.
Zelfs wanneer de zon buiten volop schijnt, kan het binnen stormen. In Un Verano Sin Ti beschrijft de Puerto Ricaanse artiest Bad Bunny precies dat contrast: "En mi cuarto está lloviendo y afuera está el sol" (In mijn kamer regent het en buiten schijnt de zon). Zijn relatie is voorbij en nu zit hij opgescheept met een zomer in zijn eentje. Hij verontschuldigt zich zelfs ronduit bot voor wie hij is: "Sorry por ser yo / Y no ser el hombre que te merecías" (Sorry dat ik mezelf ben / En niet de man die je verdiende), gevolgd door de gortdroge belofte dat hij misschien pas in een volgend leven volwassen wordt. Het doet pijn, zeker omdat hij zichzelf vergelijkt met de Spaanse zanger Alejandro Sanz en diens klassieker over liefdesverdriet: "Alejandro Sanz con el corazón partido / Y yo con el alma rota" (Alejandro Sanz met een gebroken hart / En ik met een kapotte ziel).
Wat deze track zo vermakelijk maakt, is de herkenbare chaos van zijn verdriet. Hij probeert het feestend op te lossen. Hoewel hij normaal nooit uitgaat, staat hij nu ineens elke dag op de dansvloer in de hoop zijn ex tegen te komen. Hier gebruikt hij typisch Caraïbische straattaal: "yo casi no jangueo" betekent simpelweg dat hij bijna nooit gaat chillen of feesten (van het Engelse hang out), en met "Hoy voy pa'l teteo" kiest hij voluit voor het feestgedruis. Zijn plan voor zelfzorg vat hij hilarisch samen in één regel: "Mañana voy a terapia / Hoy voy pa'l teteo" (Morgen ga ik naar therapie / Vandaag ga ik naar het feestje). Tussen de waterpijp en het dansen door typt hij berichten die hij nooit durft te versturen, terwijl hij beseft dat de zonsondergangen op Ibiza en haar lach nu voorgoed verleden tijd zijn.