Мгновенье betekent 'moment' of 'ogenblik'. Het is een iets formeler en poëtischer woord voor 'moment' dan het alledaagse 'момент'.
In de context van het lied verwijst het naar een vluchtig moment van vergetelheid: "Может только на одно лишь мгновенье" (Misschien maar voor één enkel moment). Dit benadrukt de tijdelijkheid van het vergeten, wat een melancholische en intrigerende sfeer creëert.
JONY's nummer "На Сиреневой Луне" (Op de Lila Maan) voelt als een droomachtige afscheidsbrief. Het lied begint met de melancholische gedachte dat de ander hem zal vergeten "На сиреневой луне" (Op de lila maan), misschien maar heel even, en alleen een "тоненькую нить" (dun draadje) van spijt achterlaat. Het is een prachtig beeld van loslaten, waarbij de zanger de ander de ruimte geeft om te verdwijnen, zelfs als dat betekent dat hij wordt vergeten.
De tekst neemt je mee naar een nachtelijke setting waar de horizon verdwijnt en de nacht een "огромный зонт" (enorme paraplu) opent, wachtend op de roze dageraad. Het is een moment van eenzaamheid en reflectie, waar de ander alleen wilde zijn op die lila maan, maar hem toch niet helemaal vergat. De herhaling van "Ты улетела, улетела, улетела так далеко" (Je vloog weg, vloog weg, vloog zo ver weg) benadrukt het gevoel van afstand en het gemak waarmee de ander hem vergat. Het is een lied over de vluchtigheid van herinneringen en de pijn van vergeten worden.