Liga, Liga, Liga
N-a trebuit să omor pe nimeni
N-a trebuit să omor pe nimeni
N-a trebuit să omor pe nimeni
N-a trebuit să omor pe nimeni
N-a trebuit să omor pe nimeni
T*rfe bune, de speriat
O să-mi trebuiască un inel Jordan
T*rfele-și trosnesc limba
Nu vreau să te văd făcând twerk
Ca un încărcător de negru din Philly
Dușmanii mei sunt 2 c*caturi
Dar o să faci un negru
N-a trebuit să omor pe nimeni
N-a trebuit să omor pe nimeni
Te împușc în banca de memorie
Vreau să știu cine a aruncat-o
T*rfele îl vorbesc fluent
Îi țin pe federali ocupați
N-am hrănit niciodată porumbei
Să-i suport pe negrii ăștia
I-am luat gagicii mele pantofii
O să fie un holocaust
T*rfele mă văd strălucind
Acum se poartă ca o molie
Am devenit prea încrezut
Ca să-mi mai încapă coroana
Dar îi am pe negrii mei cu mine
Și avem skateboard-urile noastre
Mulțumesc, Mulțumesc, Doamne
N-a trebuit să omor pe nimeni
N-a trebuit să omor pe nimeni
Te împușc în banca de memorie
Te împușc în banca de memorie
N-a trebuit să omor pe nimeni
A zis că vrea un Birkin
Mă uit la ea gen t*rfo, te rog
Și-i arăt t*rfei ăleia o cărămidă
Gen nu încerci să le vinzi pe astea
Vând toate cărămizile astea
Și dacă frații mei îți vând una
Mai bine nu spui nimănui un c*cat
Le spun că m-am întors, negrule
Port toate bijuteriile astea
Și mă plimb prin cartierul meu
De parcă n-am nimic de pierdut
Crezi că pentru că fac rap
N-o să mă duc să cumpăr cărămizile alea
Și să-l las să facă tot felul de c*caturi
Ți-am f*tut-o pe t*rfa principală
Și toți frații mei au participat
Pentru că tocmai mi-am luat un Ferrari nou
Dar au zis că-mi vor mintea
Și m-am uitat la negrul ăla ciudat
N-a trebuit să omor pe nimeni
N-a trebuit să omor pe nimeni
Te împușc în banca de memorie
Te împușc în banca de memorie
N-a trebuit să omor pe nimeni