LISTEN
PRACTICE

CenturiesСтоліття

Centuries означає 'століття'. Це слово не є повсякденним і надає пісні відчуття масштабності та глибини часу.

У пісні Red Hot Chili Peppers це слово використовується для вираження того, наскільки значущими були певні події чи почуття для оповідача: "Centuries are what it meant to me" (Століття — ось що це означало для мене). Це підкреслює тривалість і важливість переживань, які, можливо, здавалися вічними.

«Otherside» від Red Hot Chili Peppers — це не просто ще один хіт. Це глибока та емоційна подорож у найтемніші куточки людської душі. Пісня розповідає історію боротьби із залежністю, де герой балансує на межі між життям і смертю, між минулим і майбутнім. Фраза «I've got to take it on the otherside» (Я маю перейти на інший бік) стає його мантрою, що символізує відчайдушну спробу вирватися з кола саморуйнування.

Ця пісня — це потужне зізнання про біль, втрату та нескінченну битву з власними демонами. Рядки «I tear it down, I tear it down / And then it's born again» (Я руйную це, я руйную це / А потім воно народжується знову) ідеально описують циклічність залежності. Багато хто вважає, що пісня присвячена колишньому гітаристу гурту, який помер від передозування. Це робить «Otherside» не просто піснею, а справжнім меморіалом, сповненим болю та надії на звільнення.

This song has more lessons to be added
Tap the request button below to prioritise the additional lessons