LEARN LYRICS

Dă-mi un motiv
Fă-mă întreagă din nou
Rănile ar trebui să devină cicatrici
Dar în schimb sunt crăpată
Nu pot risca să cred
Că aș avea vreo șansă
Înghețată în prag
Nu vreau să las trecutul
Încă o noapte
Ce n-aș da să fiu cu tine
Pentru încă o noapte
Ce-ar fi dacă nu-ți mai pot vedea lumina?
Fiindcă am stat prea mult în întuneric
Și sunt în genunchi
Fără rușine cerșind să cred, dar mă simt
Atât de departe de rai
Mă trezesc într-o nouă zi
Frânge-mi inima din nou
Visarea e o dulce scăpare
Dar nu pot să uit
Sunt din nou la limită acum
N-am avut niciodată mai multă nevoie de tine
Privind în golul pe care nu-l pot
Ignora
Toată viața
N-am vrut să visez că te-aș putea pierde
Dar tu doar ai plecat
Ce-ar fi dacă nu-ți mai pot vedea lumina?
Fiindcă am stat prea mult în întuneric
Și sunt în genunchi
Fără rușine cerșind să cred, dar mă simt
Atât de departe de rai
E cineva acolo? Ai renunțat la noi?
Rupe tăcerea asta
Sunt zdrobită de iubire
Nu vreau să mă închid, dar am pierdut atât de mult
Mă vei ierta dacă eu
Nu-ți mai pot vedea lumina
Fiindcă am stat prea mult în întuneric
Și sunt în genunchi
Fără rușine cerșind să cred, dar mă simt
Atât de departe de rai
Mm
Mă simt atât de departe