Ei, în viața asta, am greșit-o
Dar bănuiesc că poți zice c-am supraviețuit
Și după atâta timp, mă întreb de ce încă ești cu mine
Ei, măcar în amintirile mele
Dar o să dureze o viață să fie mai bine
Cred c-o să te iubesc, ești pentru totdeauna cu mine
Tu ești motivul pentru care-am învățat să iubesc
Și motivul pentru care plâng
Totuși, mă gândesc la tot dezastrul, e cumva dulce-amar
Chiar zâmbesc acum când cânt
Dar o să dureze o viață să fie mai bine
Cred c-o să te iubesc, ești pentru totdeauna cu mine
Furia înlocuiește durerea
Dar o să dureze o viață să fie mai bine
Cred c-o să te iubesc, ești pentru totdeauna cu mine
Ești pentru totdeauna cu mine