LEARN LYRICS

Te-am văzut într-o fotografie cu o
Fată brunetă râzând cu capul pe spate
Și era să vomit când ți-am văzut mâna
Jos, pe șalele ei
N-ai fost niciodată afară cu mine
Mi-am petrecut lunile de vară în cearșafurile tale nespălate
Și știu că e stupid că am putut crede
Că o să-ți cunosc părinții
Aruncai cu pietre în geamul meu în întuneric
Să-ți sărut fantoma a fost propria mea vină
Dar adânc în oase știu că durerea e ce-am meritat
Și tu îmi amintești ce bine e să doară
Da, tu îmi amintești cât de puțin merit
Știam că nu ne era sortit
Eu sunt de sub cerul Texasului, tu de pe străzile Londrei
Și nu sunt genul tău, dar experimentezi
Deci asta e tot ce-mi trebuie
Ca să-mi frâng singur inima din nou
Să-mi confirmi cele mai rele gânduri din cap
Că nu valorez un r*hat, și că mai bine aș fi mort
Cine e victima la final?
Aruncai cu pietre în geamul meu în întuneric
Să-ți sărut fantoma a fost propria mea vină
Dar adânc în oase știu că durerea e ce-am meritat
Și tu îmi amintești ce bine e să doară
Și tu îmi amintești cât de puțin merit
Da, îmi amintești de tatăl meu bolborosind cuvinte
Deci, îmi amintești cât de puțin merit
Connell
Connell
Connell
Con