LEARN LYRICS

Charlie a fost la concertul tău
Zice că se vede că-ți merge bine
În sfârșit am scăpat de vraja ta
Acum tot ce vreau e doar să trec peste
Viața e mult mai bună acum că nu mai vorbim
Și ne-am simțit ca niște străini în februarie
Dar mereu vor fi părți din mine ale tale
Și nu plâng pentru că s-a terminat
Doar că nu simt că aș putea iubi din nou
Și mi-am spus că te-am depășit
Dar îmi pasă, îmi pasă, pasă, pasă
Vina mea că m-am amăgit
Am confundat cine ești cu cine ai putea fi
Mă prefac că te urăsc în schimb
Deși n-o să-mi lipsească să-ți fiu iubit, tot pierd un prieten
Deci nu plâng pentru că s-a terminat
Doar că nu simt că aș putea iubi din nou
Și mi-am spus că te-am depășit
Dar îmi pasă, îmi pasă, pasă
Pasă
Pasă, pasă, pasă, pasă
Nu încerc să zic că te vreau înapoi dar e plăcut să zăbovesc în trecut
E bine să știu că nu ești atașat, dar de ce mă afectează așa de tare
Să te văd cu cineva
Care nu sunt eu și ești fericit?
Dar nu plâng pentru că s-a terminat
Doar că nu simt că aș putea iubi din nou
Și îmi spun că te-am depășit
Dar îmi pasă, îmi pasă, pasă
Pasă
Pasă, pasă, pasă, pasă