Am lipsit prea mult, mă bucur c-am revenit
Care m-a ținut atârnat
M-am uitat la cer
Fiindcă mă înalță
Uită de dric fiindcă n-o să mor niciodată
Abuzând de fiecare și-alergând sălbatic
În spate-ntr-un Cadillac
Numărul unu direct, sunt o forță
Tre' să mă prindă dacă vor să mă spânzure
Când sunt iar pe baricade
Și înfrunt tirul
Nimeni n-o să mă mai bage-n altă belea
Deci uită-te la mine, îmi fac mutarea
Nu te-ntinde
Cară-te din calea mea, fiindcă m-am întors
Ei bine, m-am întors în negru